UNIKALIOS Senovines ZIBALINES LEMPOS-"LIKTARNOS" (+elekrta)

Antikvariniai šviestuvai (parduoda, siūlo) Panevėžyje skelbimas

Parduoda . 2024-07-15. Skelbimo ID: P4902207
Kaina, €:35 €
Veiksmas:Parduoda

Nuotraukų daug!
DĖMESIO, DIDELIS PRAŠYMAS - atidžiai perskaitykite (ir peržiūrėkite) visą aprašymą! Dėkoju.
Įvairios senovinės žibalinės lempos, kitaip dar vadinomos "liktarnos". Visos jos yra senovinės-autentiškos,atrestauruotos, puikiai veikiančios degant žibalu. Taip pat yra ir tokių lempų perdarytų, kad degtų ir elektra. O sutvarkyta taip, kad veiktų ir degant žibalu, ir pajungiant elektros apšvietimą - pagal Jūsų pasirinkimą:) Jeigu norite, kad veiktų elektrinio apšvietimo principu, tuomet nieko nereikia daryti-tik pajunkti elektrą. Jeigu norite, kad veiktų degant knatui, žibalui, tuomet tereikia iš vidaus ištraukti visą laidą, kartu su lempute. Tai atlikti yra labai paprasta. Kai šviečia elektra, butent ŠIO tipo lempos atrodo efektingai, kadangi elektros lemputė pasislepia po giliu lempos stogeliu, todėl jos nesimato - taigi, nesimato iš kur būtent sklinda šviesa:) Tokių lempos yra keleta pvz. parodyta foto, kaip maždaug atrodo, jeigu būtų isuktos įvairiaspalvės, taupios (15 vatu,- balta,geltona, raudona, mėlyna, žalia.) lemputės.
TOKIOS ŽIB.LEMPOS, KURIOS PADARYTOS IR VEIKIANT ELEKTRA AUTENTIŠKUMAS NEPAKEISTAS, NEPAGADINTAS IR NIEKO NEPERDARYTA!!! PAPRASČIAUSIAI PANAIKINUS ELEKTRĄ (ištraukus laidą, patroną su lempute) ATSTATOMAS PRADINIS LEMPOS,VEIKIANČIOS ŽIBALU STOVIS (be jokių žymių, jog anksčiau veikė ir elektra) !
KAINOS:
Nr.1) labai senos, tarpukario, su įspaustais ant stiklų ornamentais- 40 € (be elektros), o veikiančios ir elektra (LED švietimas), ir žibalu - po 45 €
Nr.2) - 35 € (be elektros), o veikiančios ir elektra, ir žibalu - po 40 €.
Nr.3) - 25 € (be elektros); kartu su elektra - 30 €.
KAINOS truputį SKIRIASI! Papildomą ŠIO skelbimo informaciją žiūrėkite kitame skelbime:


Beja, l.panašios lempos šiuo metu yra Vilniuje "Ermitaže". Deja, jos nėra nei senovinės-autentiškos, o pagamintos neseniai Kinijoje. O ir kaina parduotuvėje nuo mūsų kainos l.skiriasi (pridedu kelias foto pvz.). Jeigu įsigyjote, ar dar įsigysite pas mus skirtumą galėsite nuvykę į "Ermitažą" palyginti patys...:)

IR DAR! Mūsų žibalinių lempų, taip vadinamų "liktarnų" kainos greitu laiku kils. Priežastys - 1) prieš daug metų, kuomet litas buvo tvirtesnis už eurą, jų įsigijome nemažai. Jų belikę nedaug. 2) Lietuvoje tokių senovinių lempų stipriai sumažėjo, o ir įsigyti (mums) tokiomis ankstesnėmis kainomis - lito ir euro atžvilgiu, tiesiog nebeįmanoma!
Siuntimas DPD paštu LT ribose,centriniu paštu,autobusu siuntų skyriuje arba atsiėmimas patiems Panevėžyje. 
Jeigu patinka antikvariniai,senoviniai daiktai apžiūrėkite kitas mano prekes ir rasite kažk sau naudinga.Spauskite, nusikopijuokite -
/
  (per kelis puslapius)
Rašykite į emeilą:
[email protected]
Arba skambinkite:866355799
Parašykite savo nuomonę