Kaip saugiai pirkti ir parduoti

Kaip saugiai pirkti ir parduoti

  • Tai, kad pardavėjas nurodo savo asmens kodą arba atsiskaitymo sąskaitos numerį, dar neapsaugo Jūsų nuo galimų sukčiavimų.
  • Prašykite originalios sąskaitos ir pasirašykite. pirkimo sutartį.

Dėmesio! Sutarta.lt niekada neprašo Jūsų kortelės numerio arba slaptažodžio telefonu bei elektroniniu paštu. Taipogi, Jūs niekada negausite elektroninio laiško iš Sutarta.lt, kuriame būtų pateikta tiesioginė nuoroda į mokėjimą kortele.

Būkite ypač budrūs šiose situacijose:

  • Jeigu pasiūlymas atrodo pernelyg geras, kad būtų realus.
  • Jeigu priešinga šalis reikalauja, kad Jūs sumokėtumėte užstatą.
  • Jeigu pirkėjas ar pardavėjas siūlo susitikti nuošalioje vietoje. Saugiau yra susitikti viešoje vietoje, ypač ten, kur yra vaizdo kameros.
  • Niekada neatskleiskite asmeninių savo atsiskaitymo sąskaitos arba kreditinės kortelės numerių.
  • Esant didelėms sumoms, atlikite sandorį banke arba naudokitės banko / pašto vekseliu.

Perkant transporto priemonę:

Patikrinkite transporto priemonę VĮ “Regitroje” ir įsitikinkite ar pardavėjas yra tikras transporto priemonės savininkas bei ar automobilis neturi apribojimų. Patikrinkite serviso knygelę ir transporto priemonės techninės apžiūros protokolą. Prieš perkant rekomenduojamą automobilį, patikrinkite jį nepriklausomame servise.

Parduodant transporto priemonę:

Naudokitės Sutarta.lt pirkimo-pardavimo sutartimi. Šis patvirtinimas yra svarbus, tam, kad prireikus, ateityje galėtumėte įrodyti savo susitarimą.

Suteikite galimybę atlikti bandomąjį važiavimą! Jeigu jis yra atliekamas ant mopedo arba motociklo, paimkite ką nors užstatui. Visada reikalaukite asmenybę patvirtinančio dokumento ir pasitikrinkite savo draudimo kompanijos sąlygas, susijusias su bandomuoju važiavimu.

Parašykite savo nuomonę