Pirtis Sauna

Lauko pirtys, lauko pirčių įranga, reikmenys (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Parduoda . 2020-10-29. Skelbimo ID: P12219910
Kaina, €:400 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Parduodame (pasirūpiname pristatymu), gaminame (pagal užsakymą), statome (jūsų nurodytoje vietoje). Medinės pirtys su pilna lauko ir vidaus apdaila. Pirtis 6x2.5m (užsakant galimi ir kiti matmenys: 5x2.5m; 4x2.5m). Taip pat gaminame ir kitus karkasinius statinius, montuojame terasas, sandėliukus, garažus, sodo namelius, prekybinius kioskus ir kt. statinius.
Lauko apdaila:
pagrindas - medinis "murlotas" 15x15cm (padengtas impregnantu). Sienos - medinės dailylentės (rąstų imitacija), impregnuotos ir lakuotos (spalvą galima pasirinkti)! Stogo danga - bituminės čerpelės (spalva galima pasirinkti)! Langai - su 2 kamerų stiklo paketu (dydį bei spalvą galima pasirinkti). Lauko durys - korinis užpildas, slenkstis - nerūdijančio plieno, regėjimo akutė, miltelinis dažymas, spyna plius 5 raktai arba plastikinės durys (su stiklu ir užpildu (durų spalvos).
Vidaus apdaila:
grindys - medinės grindlentės su "spuntu" (lakuotos). Sienos – juodalksnio, rąstelio imitacija, eglinės lygios dailylentės (lakuotos). Dušas - pagal pageidavimą (galima įrengti). Pirties erdvė - gultai iš aukštos kokybės pirčiai skirto juodalksnio, LED apšvietimas. Pečius malkinis – yra keletas dizaino variantų, pilnas komplektas: pakura, kaminas, vandens talpa, akmenys arba elektrinis, pagal pageidavimą. Pilna elektros instaliacija: rozetės, jungikliai, šviestuvai.
Apdailos medžiagos, išmatavimai ir kt. gali būti keičiami pagal poreikius.
Kilus klausimams prašome skambinti telefonu +37069848068, mielai atsakysime į visus klausimus ir rasime Jums prieinamiausią sprendimą!
Daugiau nuotraukų galime atsiųsti elektroniniu paštu, rašykite el.paštu mbgabmanta@gmail.com
Išrašome sąskaitas faktūras, galimas mokėjimas pavedimu!
Papildomas tel. nr. pasiteiravimui +37067241449.

Naujiena!!! Jau dabar galime pasiūlyti pirtelę-sauną (bei kitus statinius) įsigyti išsimokėtinai !!!! Dėl sąlygų prašome kreiptis nurodytu telefonu ir mes rasime optimaliausią sprendimą!!!
Parašykite savo nuomonę