Pirties krosnelės - židiniai, modelis 330

Šildymo, vėdinimo sistemų įrengimas, montavimas (siūlo paslaugas) Vilniuje skelbimas

Siūlo . 2021-08-03. Skelbimo ID: P3190530
Kaina, €:720 €
Veiksmas:Siūlo

Išskirtinės kokybės pirties krosnis-židiniai .
Pirties krosnies-židinio konstrukcija gaminama iš mažai legiroto 12 mm storio besiūlio tempto vamzdžio.
Musų pirties krosnies-židinio techniniai privalumai:
-Visos pirties krosnys-židiniai turi židinių dureles pagamintas iš čekiško profilio, įstiklintos vokiška skaidriąja keramika atlaikančia iki 1200 laipsnių temperatūrą ir šamotiniu pakuru.
-Trijų pakopų ugnies sulaikymo sistema : tai proporcinis deguonies padavimas į degimo kamerą per reguliuojama peleninę, ugnies skaidytuvo sistema nukreipiančia ugnį sienelių link ir viršutinę krosnies dalį ir papildoma spiruokline sklende. Dar musų krosnys –židiniai skiriasi nuo kitų krosnių tuo, kad neturi atviro įkaitusio plieno, nes yra pilnai uždengta akmenimis nuo 180 iki 260 kg akmenų priklausomai nuo krosnies galingumo, tai garinė įkaitinama įkaitusiais akmenimis, o ne įkaitusiu plienu. Dar vienas privalumas- didelis įkaitusių akmenų kiekis išlaiko ilgai garinės temperatūrą net baigus kūrenti krosnį. Todėl siūlom nesudėtingą sistemą panaudoti garine kaip židinio kupolą kitom patalpom pvz. priepirčiui šildyti.
Krosnelės modelis skirtas gariniai iki 18 kb.m. ir durelių langu 330 mm x 280 mm ne skaitant kalviškos apdailos ir apatinės peleninės dalies bei oro įėjimo angos.
Taip pat gaminame išskirtines krosnis-židinius su pakeliamomis židinio durelėmis (giljotina).
Daugiau info telefonu 869920538,865069286.
Pamatyti krosnių pristatimą, galima Youtube surinkus raktinis žodžius karaliaus pirtis arba rusiškai sauna kotly. WWW.karaliauspirtis.lt
Įsigyk vieną kartą tikrą, vertingą gaminį!
Parašykite savo nuomonę