Kvapu SPA difuzorius 500ml

Įvairios grožio, sveikatos priemonės, reikmenys, paslaugos (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Parduoda . 2024-04-20. Skelbimo ID: P16082857
Kaina, €:50 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Tel. 860180806 arba vuno.lt

Naujas Aroma yra ultragarsinis drėkintuvas ir kvapų difuzorius, veikiantis „2 viename“ principu: padeda sumažinti aplinkos sausumą ir skleidžia malonų aromatą jūsų namuose.
Šis novatoriškas prietaisas yra skirtas aromatų ir eterinių aliejų skleidimui namuose. Moderni difuzinė funkcija padeda palaikyti nuolatinį malonų jūsų mėgstamą aromatą visoje patalpoje. Šalia šios pagrindinės paskirties Aroma kvapų difuzorius pritaikytas veikti ir kaip oro drėkintuvas, su kuriuo jūsų namuose oras jau niekuomet nebebus varginančiai sausas. Tai itin aktualu šaltuoju metų laiku, kai namų orą ypač sausina šildymas.
Aromaterapija
Kvapų difuzorius yra tinkamas naudoti aromaterapijai, nes eteriniai aliejai turi pripažintą teigiamą poveikį žmogaus organizmui ir nervų sistemai. Teigiama, kad aromaterapija padeda kovoti su įvairiomis sveikatos problemomis, mažinti negalavimus ir stiprinti nervų sistemos veiklą.
Ultragarsinė technologija
Aroma– tai ypač tyliai dėl ultragarsinės technologijos veikiantis prietaisas. Todėl šis kvapų difuzorius tinkamas naudoti net kambariuose su mažais vaikais ir kūdikiais, nes nesukelia erzinančio triukšmo ir netrukdo ramaus miego.
Naktinė lempa
Ergonomiškas, elegantiško medžio spalvos dizaino prietaisas, kuris papuoš bet kuriuos namus, gali būti naudojamas ir kaip naktinė lempa. Tam skirtos 7 LED spalvos, kurių ryškumą galima lengvai reguliuoti. Tokiu būdu kvapų difuzorius suteiks dar didesnio jaukumo ir žavesio jūsų namams.
Kvapų difuzoriaus išskirtinės savybės:
Integruotas laikmatis: 1h, 3h, 5h
7 LED spalvos.
Talpa: 500 ml.
„2 viename“: kvapų difuzija ir aplinkos drėkinimas.
Pritaikyta apie 20-40 kv. m. ploto kambariams.
Matmenys: 195 x 116mm.
Įtampa: 100-240 V, 50/60 Hz. 300mA
Ultragarsinis dažnis: 2,4 MHz + -0,1
Galingumas: 12W
Medžiaga: Metalas+PP+ABS

Komplektą sudaro: kas pavaizduota nuotraukoje.


SIUNČIU VISOJE LIETUVOJE IR Į UŽSIENĮ +pašto išlaidos.
Parašykite savo nuomonę