Komplektas katilui -valdiklis su orapūte

Šildymo katilinių įranga, dalys (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Parduoda . 2023-11-28. Skelbimo ID: P4617685
Kaina, €:86 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Valdiklis IE-24 (gamintojas Inter Electronics-Lenkija) nustačius norimą katilo temperatūrą kontroliuoja kuro (malkų , briketų , anglių , grūdų valymo atliekų) degimą , reguliuodamas orapūtės darbą (valdomas jos galingumas , prapūtimai ir jų trukmė), valdo 1 cirkuliacinį siurblį ( įjungia -išjungia priklausomai nuo nustatytos temp.) . Turi garsinį signalą įsijungiantį gresiant katilo perkaitimui , yra termoapsauga laikinai išjungianti orapūtę pakilus katilo temp. virš 90 laipsnių. Galima pajungti kambario termostatą- prišilus patalpoms valdiklis cikliškai įjungs siurbliuką , orapūtė veiks tik palaikymo režimu , kad neužgestų katilas (pailgės katilo degimo laikas, patalpose nebus perkaršta). Siurblys automatiškai įsijungia sistemoje atšalus vandeniui iki 5 laipsnių- tai veikia kaip apsauga nuo užšalimo. Antistop sistema kas 7 dienas automatiškai įjungia siurblį vienai minutei po šildymo sezono(apsauga nuo siurblio kalkėjimo). Meniu esančius valdiklio parametrus nusistatote Jūs patys. Valdiklis komplektuojamas su visais reikalingais laidais ir davikliais.Dideli , ryškiai šviečiantys valdiklio temperatūros skaičiai patiks vyresnio amžiaus žmonėms ar katilinėse su prastesniu apšvietimu.
Komplekte ventiliatorius WPA X6 su gravitacine sklende.
Yra ir kitokios orapūtės : WPA - su vokiškas ar ispaniškais varikliukais. Gali būti su mechanine - gravitacine oro uždarymo sklende ar šonine oro ribojimo užsklanda.
Galima komplektuoti su įvairiom orapūtėm , priklausomai nuo katilo galingumo , pvz. WPA097, WPB097, WPA07, WPA06,WPA X6 , WPA120, WPA109 , WPA133 , WPA 140 , WPA160 ir valdikliais valdančiais 2-3 siurblius ir turinčiais galimybę pajungti dūmų temperatūros jutiklį PT1000 , PID valdymo algoritmu .
Garantija 24 mėn.
Lietuvoje pristatymas į OMNIVA paštomatus 3,5 eur. Skubiai- autobusų siuntomis. Galima kurjeriu.
Parašykite savo nuomonę