Hp Latex 115 plačiaformatis spausdintuvas

Įvairūs spausdintuvai (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Parduoda . 2024-04-17. Skelbimo ID: P10043950
Kaina, €:9 950 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

HP pristato naują, plačiaformatį spausdintuvą. Gamintojo teigimu, tai yra ekonomiškiausias variantas verslo pradžiai, norint naudoti vandens pagrindo lateks dažus. Šį HP 115 plačiaformatį spausdintuvą galima įsigyti su "Print and Cut" technologija.

Su šiuo 1,37m. pločio lateks spausdintuvu, taip pat pasieksite puikią kokybę spausdindami dideliu greičiu lauko arba vidaus naudojimui.

HP 115 spaudintuvas taip pat palaiko "HP Signage Suite" ir "HP WallArt" galimybes.

HP Latex rašalai
Lateksiniai rašalai yra žymiai atsparesni įbrėžimams palyginus su solvent rašalais ant įvairių paviršių. Tai pat lateksiniams dažams nereikalingas papildomas džiovinimas – galutinis atspausdintas produktas būna jau visiškai išdžiovintas ir paruoštas naudojimui arba laminavimui.

HP Latex optimaizeris
Dabar pasiekti aukštą spausdinimo kokybę, esant dideliam našumui, ne paprastos svajonės, o realybė. Naujas HP optimaizeris reaguoja su HP lateksiniais rašalais, kad greičiau rašalų pigmentas „priliptų“ prie spausdinamos medžiagos.

Daugiau apie Lateks:
Spausdinant su lateksiniai spausdintuvais pasieksite aukštesnę spaudos kokybę už bet kokį solventinį/ Eco-solventinį (tirpiklinį) spausdintuvą (kokybė kaip vandens pagrindo spausdintuvų, o atsparumas toks pat ar net didesnis nei solventinių).

HP lateksiniai dažai pranašesni už tirpiklių pagrindu pagamintus Eco-Solvent, Solventinius dažus - nes su jais gaunami geresni spaudos rezultatai.

HP lateksiniai dažai užtikrina spausdinimo raišką iki 1200 DPI (taškų per colį)!

Suteikiame 12 mėn. garantiją. Pristatome visoje Lietuvoje. Sumontuojame ir apmokome naudotis spausdintuvu.

Daugiau informacijos apie pjaustymo ir graviravimo lazerius galite rasti:
https://www.seri-deco.lt/iranga/spausdintuvai/lateks-spausdintuvai.html

arba tiesiogiai kreipkitės telefonu +370 5 2159032 arba bendruoju el. paštu: [email protected] ir su mielu noru Jums padėsime!

Turime plačiaformačio spausdintuvo modelį, kurį galite apžiūrėti ir išmėginti mūsų demo salėje Vilniuje, Naugarduko g. 96. Serviso inžinierius plačiau papasakos apie spausdintuvo priežiūrą ir eksploatavimą.
Parašykite savo nuomonę