Antgalių frezai rinkinys

Įrankiai manikiūrui ir pedikiūrui (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Parduoda . 2022-12-01. Skelbimo ID: P15456628
Kaina, €:9.90 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Rinkinyje net 6 vnt. frezos antgalių ir 6 vnt. keičiamų abrazyvų, kurie skirti odelių ir nagų paruošimui, sutvarkymui. Antgaliai naudojami aparatiniame bei kombinuotame manikiūre, gali būti sterilizuojami bei dezinfekuojami.

Liepsnėlė - skirta pašalinti kutikulę, pakelti antnagį ir šalinti suragėjusius šoninius nago vėlenėlius.
Burbuliukas - skirtas antnagiui ir suragėjusiems šoniniams nago vėlenėliams šalinti.
Statinaitė suapvalintu galiuku - skirtas antnagiui ir suragėjusiems šoniniams nago vėlenėliams šalinti.
Keramikinis antgalis, pagaliukas, švelnus (raudonas) - skirtas dirbtinės medžiagos tvarkymui, pvz. aplink odeles, panagę ir pan. Keramikiniai antgaliai tinka žmonėms, kurie alergiški metalams.
Keramikinis antgalis, kankorežis, švelnus (raudonas) - skirtas dirbtinės medžiagos pašalinimui, pvz. aplink odeles, panagę ir pan. Keramikiniai antgaliai tinka žmonėms, kurie alergiški metalams.
Plieninis antgalis šlifavimo juostelėms - skirtas naudoti su šlifavimo juostelėms.
Šlifavimo juostelės 6vnt. - skirtingo aštrumo, skirtas dirbtinės medžiagos pašalinimui.

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt
Parašykite savo nuomonę