Venecja - Plieninė modulinė čerpė

Stogų dangos (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Parduoda . 2021-01-14. Skelbimo ID: P7924684
Kaina, €:6.60 €
Veiksmas:Parduoda
Tipas:Plieninė danga
Būklė:Nauja

Modulinė plieninė čerpė Venecja, tai unikalus gaminys, kuris garantuoja greitą montavimą ir ypatingą keraminių čerpių išvaizdą.

Modulinę plieninę čerpę Venecja galima pasirinkti ne tik iš kelių populiariausių spalvų, bet ir iš trijų unikalių skardos padengimų: švediškos Prelaq X-Matt, vokiškos D-Matt (struktūra). Šie skardos padengimai apart savo svarbiausios, t.y. apsauginės funkcijos, dar turi didelę dekoratyvinę vertę. Dėl šių savybių modulinė plieninė čerpė Vencja tinka beveik kiekvienam klientui ir puikiai atrodys ant kiekvieno pastato stogo.

BUDMAT garantuoja kompleksinį stogui skirtą sprendimą. Novatoriškai modulinei plieninei čerpei Venecja mes specialiai parinkome skardinių apdailos elementų komplektą, plieninę lietaus nuvedimo sistemą Flamingo ir net plieninius tvoros elementus.

BUDMAT siūlomi gaminiai išpildo svajones apie idealų namą, užtikriną saugumą, geriausią kokybę bei ilgiausiai rinkoje trunkančią garantiją - net iki 50 metų.*

BUDMAT plieninė stogo danga Venecja yra gaminama iš aukščiausios kokybės plieno - švediškos SSAB skardos. Glaudžiai bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, metalurgijos gamykla nuolat tobulina skardų gamybos technologiją. Pradinė žaliava yra padidinto tvirtumo karštai cinkuota skarda su ne mažiau kaip 275 g/m² sveriančiu cinko dangos sluoksniu. Tai skardą atitinkamai apsaugo nuo korozijos. Be to, stogo dangos Venecja gamybai naudojama plieninė skarda yra padengta unikalia danga Prelaq X-Matt.

BUDMAT modulinė plieninė čerpė Venecja taip pat yra gaminama iš skardos, padengtos D-Matt, tiekiamos iš vokiškos plieno liejyklos Arcelor Mittal.

Plieninės čerpės Venecja privalumai:

ilgiausia rinkoje šio tipo produktui suteikiama garantija – net iki 50 metų* (Prelaq X-Matt), 30 metų* (D-Matt);
išskirtinės išvaizdos plieninės čerpės gaminamos iš aukščiausios kokybės švediško plieno, kurį tiekia metalurgijos koncernas SSAB (X-Matt) ir vokiško, kurį teikia Arcelor Mittal (D-Matt);
patentuota unikali apsauginė danga Prelaq X-Matt ir struktūrinė D-Matt;
lengvą ir greitą montavimą užtikrinantys nauji patentuoti sprendimai;
ekonomiškiausias stogui skirtas sprendimas – apie 20 proc. mažiau atliekų palyginti su standartinėmis plieno dangomis;
naujoviškas ir unikalus dizainas nenusileidžia keraminių čerpių estetikai ir grožiui;
nereikalauja ypatingos priežiūros;
galima rinktis iš 5 X-Matt, 4 D-Matt plieninių čerpių spalvų;
sprendimo kompleksiškumas – yra galimybė stogą uždengti, panaudojant apdailos elementų komplektą, BUDMAT gamybos plieninę lietaus nuvedimo sistemą Flamingo bei plieninių užtvarų sistemą;
lakštai yra lengvi ir identiški, todėl nesunkiai užkeliami ant stogo ir sujungiami vienas su kitu;
gamykloje paruoštos kiaurymės, todėl stogdengiui nereikia skardoje žymėti vietų tvirtinimo varžtams įsukti;
350 mm modulis užtikrina mažesnias grebėstų ir varžtų sąnaudas bei našesnį darbą;
platus dengimo paviršius – 1150 mm;
ekonomiška transportuoti ir sandėliuoti - ant europadėklo telpa 281,75 m² (350 lakštų);
papildomi vertikalūs įspaudai padidina plieninių čerpių ir visos stogo dangos standumą;
nereaguoja į medinės laikančiosios stogo konstrukcijos džiūvimą ir dėl to atsirandančias jos deformacijas;
galimybė lengvai įmontuoti stoglangius ant jau baigto stogo – nereikia išmontuoti visos plokštumos, užtenka ištraukti vieną modulį.
Įmonė BUDMAT siekdama patenkinti net reikliausių Klientų lūkesčius, savo asortimente turi penkių spalvų Prelaq X-Matt, keturių spalvų D-Mattstogo dangą Venecja.

Venecja iš Prelaq X-Matt
Plieninė čerpė Venecja yra pagaminta iš aukštos kokybės švediško plieno. Jos išorinė pusė padengta specialiai sukurta 30 μm storio poliesterio danga Prelaq X-Matt, kuri pasižymi išskirtiniu atsparumu korozijai. Vidinė plieninės čerpės pusė apsaugota epoksidiniu laku.

Dangos Prelaq X-Matt atsparumas korozijai buvo patikrintas, ją laikant agresyviose jūrinėse ir pramoninėse aplinkose. Prelaq X-Matt priklauso antikorozinių dangų kategorijai, atitinkančiai EN 10169 normą.

Ji užtikrina labai ilgą produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą mechaniniams plieninės čerpės subraižymams ir UV spinduliams. Be to, Prelaq X-Matt padengimas užtikrina spalvos vientisumą nepriklausomai nuo partijos, iš kuriuos ji gaminamą - dėl to modulinės plieninės čerpės Venecjos lakštai visada bus identiški. Galite nesijaudinti, kad vėliau atnaujinant stogą ar atliekant kokius nors pakeitimus, atsiras spalvų skirtumai. SSAB gamykla duoda raštišką garantiją, kad tarp atskirų plieno skardos partijų nebus atspalvio skirtumų.

Kaina nuo 6,60€/vnt. + PVM

Taip pat prekiaujame lietaus vandens nuvedimo sistemomis, skardos lankstiniais ir k.t. stogui tinkamai įrengti reikalingais elementais
Gediminas
+37060000032
gediminas@adlimina.lt


Parašykite savo nuomonę