TIMESTOPE

Papildomas darbas, darbas namuose Vilniuje skelbimas

Siūlo . 2020-10-20. Skelbimo ID: P13019902

Atlyginimas:1 000 €
Veiksmas:Siūlo

Turiu Jums pasiūlymą, darbas kuriam užtenka vos 2 minučių per dieną!!

Kas yra TimeStope?
Tai skaitmeninė valiuta (T), kurią gali kasti/išgauti tiesiog savo telefone! Tai visiškai nesudėtinga. Tai unikali kriptovaliuta, prieinama visiems žmonėms, turintiems išmanųjį telefoną.Tokia kriptovaliuta, kuri nenaudoja daug išteklių, paprasta ir prieinama visiems, nes dabartinis kriptovaliutos kasimas yra sunkus ir rizikingas. Ši valiuta dar nauja, labai panaši į jai esamą PI.

Privalumai:
1. Decentralizuota – tai saugūs, nepakeičiami, nesuklastojami skaitmeniniai pinigai.
2. Investicijos – noriu pabrėžti, kad pradėti nereikia niekam mokėti, nereikia investuoti pinigų, Jus investuojate tik 2 minutes per dieną! NEREIKIA FINANSINIŲ INVESTICIJŲ!
3. Reikalingas tik telefonas – nereikia jokių informacinių technologijų žinių, nereikalingas nei super galingas ar labai brangus telefonas. Užtenka tiesiog išmaniojo telefono veikiančio su iOS arba Android operacine sistema.
4. Nenaudoja baterijos ir telefono resursų – naudojantis šia aplikacija Jūs telefonas veiks kaip ir įprastai veikė, mobilioji aplikacija nenaudoja telefono atminties, jo galingumų ir visiškai neeikvoja baterijos.
5. Kasdien užtenka tik prisijungti prie mobiliosios aplikacijos paspausti vieną mygtuką (parodyti, kad esi aktyvus) ir viskas! Tu jau generuoji T kripto valiutą! Ar gali būti paprasčiau?

Kaip viskas veikia?
1. Jums reikia parsisiųsti mobiliąją aplikaciją į savo mobilųjį telefoną. Tai galite padaryti https://www.timestope.com/kadam28 arba iš app store
2. Užsiregistruoti! Registruojantis yra privaloma nurodyti, kas Jus pakvietė. Be pakvietimo nurodymų Jums tiesiog nepavyks užsiregistruoti. Registruojantis nurodykite witness koda: kadam28
3. Įsijungti mobiliąją programėlę kas 24 valandas ir kalendoriuje spustelti antspaudo zenkliuka.
4. VISKAS! Jūs jau generuojate T kripto valiutą be jokių financinių investicijų.

Įdomūs faktai:
2008 metais populiariausios ir vienos žinomiausios kripto valiutos BITCOIN vertė 1BTC = $0
2013 metais BITCOIN vertė pakilo iki 1BTC = $65,53
2017 metais BITCOIN vertė pasiekė didžiausias aukštumas ir rekordinę kriptovaliutos vertę, net gi 1BTC = $20 089
Remiantis šiais įdomiais faktais esu įsitikinus, kad su T kripto valiuta galima tikėtis to paties ar bent jau kažko panašaus kaip nutiko ir su BITCOIN! Laikui bėgant yra tokia tikimybė, jog šios kripto valiutos išgavimo / kasimo greitis stipriai sumažės arba išviso nebebus įmanoma kasti šią valiutą! Todėl raginu nedvejoti ir paskubėti pradėti kaupti T kripto valiutą ir po kurio laiko tai atsipirks su kaupu. Juk tai nieko nekainuoja, investuok kasdien po 2 minutes ir užsitikrink saugią ateitį!
Parašykite savo nuomonę