Telefonspynės GSM modulis DiTeL GSM - Apartment

Apsaugos sistemų, seifų dalys, priedai (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Parduoda . 2021-01-15. Skelbimo ID: P3647650
Kaina, €:150 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Vienas pažangiausiu iš naujų UAB DIGITALas produktų, tapęs "Metų inovacija 2015" nominacijos nugalėtoju, pritaikytas daugiabučių namų laiptinių telefonspynių nuotoliniam valdymui ir pasikalbėjimui nenaudojant telefonspynės pasikalbėjimo ragelio.
Tai elektroninis GSM valdiklis (nuotolinio pasikalbėjimo įrenginys, telefonspynės nuotolinis valdymas ir durų užrakto GSM distancinis valdymas), kurį galima valdyti iš bet kurio mobiliojo telefono aparato ir iš bet kurio pasaulio krašto. Šis valdiklis gali būti jungiamas prie DD-5100 tipo ar analogiškų skaitmeninių telefonspynių. Naudodami GSM Apartment galėsite saugiai ir patogiai pasikalbėti su įeinančiu asmeniu ir valdyti įėjimo durų užraktą per atstumą.
Šis įrenginys jungiamas prie telefonspynės ir perima elektroninį užrakto valdymą. Surinkus buto numerį GSM Apartment automatiškai nukreips signalą į Jūsų mobiliojo ryšio telefoną. Jūs turėsite galimybę pasikalbėti su įeinančiu ir, tiesiog paspaudus mobiliojo telefono mygtuką, atidaryti duris (įleisti) įeinančiam (išeinančiam) asmeniui.
Galimybė iš mobiliojo telefono valdyti namo įėjimo durų užraktą
Galimybė pasikalbėti su įeinančiu naudojant mobiliojo ryšio telefoną
Galimybė kiekvienam butui priskirti iki dviejų mobiliojo ryšio telefono numeriu.
Galimybė mobiliuoju telefonu laikinai blokuoti (atjungti) telefonspynę
Galimybė montuoti individualiai butui arba visiems laiptinės butams (telefonspynė DD-5100)
Galimybė atsisakyti buto telefonspynės pasikalbėjimo ragelio
Galimybė integruoti į įvairias telefonspynių sistemas (DD-5100 arba analogiškos: http://www.digitalas.lt/shop/musu-gaminiai/dd-5000tl-telefonspyne/)
Patogus programavimas redaguojant txt failus esančius microSD kortelėje paprastu tekstiniu redaktoriumi nenaudojant jokių papildomų programų ar įrangos (palaiko iki 16GB atminties korteles)

Privalumai
1. Patogu. Jūsų telefonas visada su Jumis, kai telefonspynės pasikalbėjimo ragelis bus toli nuo Jūsų.
2. Praktiška. Galima atsisakyti bereikalingų laidų, išvengti telefonspynės pasikalbėjimo ragelio montavimo ir galimų sienų apdailos remonto išlaidų.
3. Taupu. Patogus valdymas ir nereikia pirkti telefonspynės pasikalbėjimo ragelio.
4. Lankstu. Lengvai galima pridėti arba ištrinti telefonų numerius iš įrenginio atminties redaguojant txt dokumentą ar SMS žinute.
Plačiau apie įrenginį ir kiti mūsų gaminiai: https://www.digitalas.lt/produkto-kategorija/gsm-valdymas/
Parašykite savo nuomonę