Nauja verslo idėja. Lego plytų gamybos mašinos

Pramoniniai hidrauliniai presai (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Parduoda . 2020-09-20. Skelbimo ID: P12856819
Kaina, €:15 000 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Mūsų kompanija yra LEGO plytų ir LEGO blokų liejimo įrangos kūrimo priemonė hiperpaudimo būdu, kuris yra naujovė Europos, Azijos ir Afrikos pastatų rinkose. 2013 m. Mes pirmieji įžengėme į Eurazijos rinką su pasiūlymu dėl LEGO mašinų.

LEGO plytų privalumai:
1) Tikslus ilgis, plotis ir aukštis.
2) Padengimo paprastumas ir greitis dėl dviejų apvalių kreipiamųjų skylių.
3) Nereikia samdyti statybininko plytų klojimui. Bet kuris asmuo pats surinks bet kokią LEGO plytų konstrukciją pagal vaikų dizainerio LEGO principą.
4) plyta ant plytelių klijų išoriniam darbui, o ne cemento skiediniui.
5) Gali būti sustiprinti vertikalūs LEGO plytų kanalai, kurie, statant gyvenamųjų ir kitų objektų sienas, žymiai padidina jų stiprumą. Tai ypač svarbu vietovėse, kuriose yra didelis seisminis aktyvumas.
6) plyta susidaro mašinos darbo kameroje, lengvai nuimama rankomis ir nereikalauja degimo krosnyje. Taigi jos mažos kainos.

LEGO plytų formavimo medžiaga yra smėlis arba kitą kalkakmenis 90%), o kaip rišiklis naudojamas cementas (10%).

Siūlomos įrangos bruožas yra fotoaparatas, kurį galima pakeisti per 1 valandą ir gauti kitą produktą: vientisą plytų, LEGO plytų, plytų su šoniniu dekoratyviniu paviršiumi, grindinio akmenis, grindinio plokštes, bloką, fasadines plyteles.

Plytų presavimui gali būti naudojamos šios medžiagos: upių ir karjerų smėlis, kalkakmenio (karbonato) uolienų plėvelės atrankos: apvalkalai, kalkakmenis, dolomitai, travertinai, marmuras, kalkakmenio (dolomito) skaldos akmenys, įvairūs minkštų uolienų atrankos darbai.

Visa informacija, kurią galite pamatyti svetainėje: www.ermani.ru/en
Mes tiekiame įrangą bet kuriam jūsų regionui.
Parašykite savo nuomonę