Media Gram Muzikos uždarbis

Papildomas darbas, darbas namuose Panevėžyje skelbimas

Siūlo . 2020-10-28. Skelbimo ID: P13045918
Atlyginimas:30 €
Veiksmas:Siūlo

Kas yra žiniasklaidos gramų paslauga?
Ar šiandien lengva rasti tikrai gerą svetainę, kurioje galėtumėte klausytis muzikos internete? Mūsų „Media Gram“ projektas yra bandymas ne tik įtikti šiuolaikiniams vartotojams, bet ir leisti jiems užsidirbti pinigų internete nepaliekant kompiuterio ar telefono. Kaip uždirbti pinigų muzikai, klausiate jūs? Registruokitės mūsų svetainėje ir atraskite uždarbį internete, kuriam nereikia jokių investicijų!

Idėja sukurti svetainę, kurioje uždirbami pinigai iš muzikos, kilo ne veltui. Iš pradžių projektas plėtėsi kaip įrašų studija, kurios filialai dabar yra didžiausiuose pasaulio centruose:
- Maskva (123112, Maskva, Presnenskaja krantinė, 12 namas, 28 aukštas, 15 biuras)
- Niujorkas (Borden pr. 21-07, netoli 21-osios gatvės, JAV).

Nuo pat jos įkūrimo mes užsiimame aukštos kokybės muzikos įrašais ir aktyviai ją reklamavome. Vėliau buvo sukurta svetainė, kuri yra platforma mūsų projektui reklamuoti, reklamuoti ir plėtoti. Puikus pasirinkimas buvo galimybė užsidirbti pinigų muzikai internete, puikios kokybės klausantis mėgstamų kūrinių ir nededant jokių pastangų. Galbūt tai yra geriausias darbas už pinigus, suteikiantis tikrą malonumą! Kaip tu manai?

Ką reiškia užsidirbti pinigų iš muzikos svetainių ir klausytis muzikos? Visų pirma, vartotojams suteikiame prieigą prie plačios įvairių stilių ir atlikėjų muzikos duomenų bazės. Puikus sprendimas būtų naudoti mūsų svetainę muzikos mėgėjams. Visiems takeliams būdinga garso kokybė patenkins išrankų klausytoją. Pajamos pagrįstos reklamos integravimu į takelius klausantis muzikos internetu (už registraciją pinigų neduodama). Už kiekvieną jūsų klausomą dainą mokamas nedidelis atlygis (žinoma, viename kūrinyje negalėsite uždirbti dešimčių rublių ar dolerių). Tačiau, palyginti su bet kokiu kitu darbu internete už pinigus, iš vartotojo nieko nereikalaujama. Tiesiog įjunkite muziką ir linksminkitės! Takelių skaičius per dieną yra ribojamas iki 25, o atlygis apmokestinamas platformos valiuta, atitinkančia JAV dolerį. Norintiems uždirbti daugiau, yra kategorijų sistema su mokėjimu. Kuo brangesnis tarifas, tuo didesnį atlygį vartotojas gauna už muzikos klausymąsi internete.

Lėšų įnešimas ir atsiėmimas atliekamas vienu jums patogiausių ir saugiausių būdų:

Payeer;

Free Kassa;

Perfect Money.

Prisijungimo nuoroda: https://www.media-gram.biz/?ref=Nerka
Parašykite savo nuomonę