Kitos Patalpų nuoma Šiauliuose, Centre, Žemaitės g.

Įvairių patalpų (komercinių) nuoma Šiauliuose skelbimas

Nuoma . 2020-10-14. Skelbimo ID: P10966099
1 kv. m kaina:7.30 €
Kaina, €:460 €
Veiksmas:Nuoma
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):1
Patalpų plotas:63.00 kv. m
Šildymas:Dujinis
Gyvenvietė:Šiauliai
Mikrorajonas:Centras
Gatvė:Žemaitės g.

Nuomojamos apie 63 kv.m bendro ploto komercinės patalpos šiuolaikiškame pastate Šiaulių m. centre. 1/3 aukštas. Atskiras įėjimas. Patalpas sudaro dvi patalpos iš kurių viena suskaidyta į tris patalpas, panašių plotų: 6, 9 ir 13 kv.m . Patalpos 597 kv.m bendro ploto pastate (2-jų aukštų plius įrengta pastogė ir rūsys), kuriame tik 6 nuomininkai - advokatų kontora, medicinines paslaugas teikianti įmonė, grožio paslaugų teikimo įmonė, matininkai ir kt, artimiausiu metu pradės nuomotis draudimo kompanija. Ekonomiškos. Autonominis šildymas-dujinis. Vitrininiai langai, signalizacija, stebėjimo kameros. Pastate du įėjimai, įskaitant ir įėjimą neįgaliems. Tinka biurui, komercijai ar paslaugoms teikti. Privatus parkingas. Papildomai galima nuomotis rūsio patalpas - iki 10 kv.m.
Net keturis kartus daugiau REBEST parduodamų ar nuomojamų įvairios paskirties patalpų rasite www.rebest.ltBendradarbiaudami mes taupome ne tik Jūsų laiką ar pinigus, bet ir tampame patikimais partneriais ilgam laikui. Geriausias to įrodymas - nuolat didėjantis klientų skaičius. Suteikite mums progą įrodyti savo paslaugų kokybę.

Daugiau informacijos apie objektą www.rebest.lt Objekto nr. : 6777• NEMOKAMOS REBEST nekilnojamojo turto ekspertų konsultacijos.

• Tvarkome su nekilnojamuoju turtu susijusius dokumentus.

• Padedame nekilnojamojo turto vertinimo klausimais.

• Ruošiame pastatų energinio naudingumo sertifikatus.Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku