Geras darbas

Papildomas darbas, darbas namuose Utenoje skelbimas

Siūlo . 2021-01-02. Skelbimo ID: P13261141
Atlyginimas:1 400 €
Veiksmas:Siūlo

Sveikučiai! Sveikinu visus su 2021 metais! Laikai pasunkėjo dėl covid-19, bet dalinai todėl kai kuriems atsirado laisvų pinigų. Reikia griebtis veiksmų ir įdarbinti savo pinigus! Tai va, šito uždarbio esmė tame, kad tu čia įdedi savo pinigus reklamai, kuri savo esme negali būti nuostolinga. T.y. tavo pinigus skiria internetinių parduotuvių̨ (svetainių) reklamai. Tuos darbus dirba svetainės ai.marketing darbuotojai, kurių būstinė yra HongKonge. Kompanija įkurta 2017 metais. Rutininius darbus dirba prekybinis robotas, kurio duomenų bazėje yra reklaminės sutartys su daugiau nei 20 000 pasaulinio lygio kompanijų. Atsiranda naujų kompanijų. Didžiąja dalimi reklamos dėka kažkas nuperka produktą̨ už tam tikrą sumą, ir tu gauni dalį pinigų - 55 %, o 45 % - ai. komanda. Visa grąžos (Cashback) suma varijuoja nuo 6 iki 27 procentų. Grąžos (Cashback) dydį nusistato pati kompanija. O mūsų pajamos labai priklauso nuo investuotos sumos, ir bendram rezultate tu gauni grąžos 30-40% daugiau, negu investavai: kiekvieną mėnesį skirtingai, nes tai priklauso nuo to, kokioms kompanijoms skiriami pinigai. Paprastai tai yra pelningiausios firmos. Tau nieko pačiam daryti nereikia, tik investuoji, o uždirbtus pinigus arba pasiimi, arba reinvestuoji į projektą (gali dalį-ten, kitą dalį-kitur). Pradžioje gausis NEMOKAMUS 50$, su kuriais kai užsiregistruosi per mano registraciją, MarketBot pradės dirbti po 48 valandų. Svetainės išbandymui, susipažinimui su svetaine tų 50 dol. su kaupu užtenka. Tuos 50$ reikės gražinti, nes jų išvesti ne galėsi: tokios jų taisyklės. Prisiregistravus , nieko spaudinėti ar kažką daryti nereikia. Stebi kiek tavo balanso išnaudojo, ir papildomai investuoti, kad uždarbis būtų didesnis. Gali papildomai neinvestuoti, o reinvestuoti sistema leidžia, bet pirmas pinigų išvedimas turi būti ne mažesnis, kai 100 eu: tam reikės visų 10-12 mėnesių. O investavus bent 70eu., - gana dviejų mėnesių. Yra dar nemažai papildomos informacijos, bet visa tai rasite patys, kai prisijungsite. Supraskite vieną, kad man asmeniškai iš to jokios naudos nėra, tik registruodamiesi patys, negausite 50$. Šiuo metu su šituo robotu dirba labai daug lietuvių ir uždirba didelius pinigus. Užsienio (Prancūzija, Anglija, Vokietija...) šalyse irgi labai populiaru.

Veikia ir dukterinė inb.network kompanija, kur gaunami pinigai nepalyginamai didesni, bet ir realios rizikos ten yra.
Visi išmokėjimai veikia per kelias virtualių pinigų keityklas, o taip pat tiesiogiai į VISA/MASTERCARD/MAESTRO. Pavedimo į banko sąskaitą nėra. Viskas patikima ir legalu.

KAI REGISTRUOSIES LABAI SVARBU, KAD REGISTRACIJĄ PADARYTUM PER STILIZUOTŲ SMEGENĖLIŲ PIKTOGRAMĄ (nes kitais būdai yra labai painu), o ten – spaudžiat register now! Pagrindinis darbinis ai. tinklalapis yra išverstas ir į lietuvių kalbą.


Registracija čia ->> https://ai.marketing/lt/campaign/qkkih91fwz


Sudomino? Rašykite man asmeniškai.


Parašykite savo nuomonę