Freza nagams Jd500 ir 20w stalinė lempa

Nagų priežiūros prietaisai (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Parduoda . 2023-09-25. Skelbimo ID: P16657561
Kaina, €:72.90 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Prietaisų rinkinį sudaro:

35W freza nagams JD500
20W stalinė lempa SLIM

35W freza nagams JD500, BALTA

Tai prietaisas skirtas manikiūro ir pedikiūro procedūroms atlikti. Su šiuo įrankiu ne tik palengvinsite manikiūro ar pedikiūro procesą, bet ir lengviau sutvarkysite sunkiau prieinamas nago vietas, o keičiant skirtingus antgalius galėsite atlikti skirtingas nagų šlifavimo ir apdirbimo funkcijas. Frezos rankenėlė turi TWIST-LOCK funkciją su kuria lengvai pakeisite antgalį vienu judesiu. Taip pat frezą galėsite valdyti su kojiniu pėdalu (ši funkcija veikia dirbant su didžiausiomis apsukomis). Freza skirta ne tik pradedančiajam meistrui darbui grožio salonuose, bet ir namų naudojimui.

Techniniai duomenys:

35W galia
įtampa: 220-230 V / 50-60 Hz
apsukos nuo 0–30000 aps./min.
tinkamų antgalių skersmuo 2,32 arba 2,35
rankena su TWIST-LOCK funkcija
ergonomiškas dizainas
krypties kontrolės reguliatorius
greičio kontrolės reguliatorius
pridedamas frezos antgalių komplektas NEMOKAMAI

Komplektaciją sudaro: 1 x freza, 1 x frezos rankena, 1 x pėdalas, 1 x frezos antgalių komplektas (rinkinys parenkamas atsitiktiniu būdu).

20W stalinė lempa SLIM

Modernaus dizaino stalinė lempa tinkama naudoti grožio salone atliekant manikiūrą. Skirta naudoti tik uždarose patalpose. Vengti tiesioginio sąlyčio su drėgme.

Techniniai duomenys:

įtampa 220-230 V / 50-60 Hz
galia 20W
balta spalva
fluorescencinė šviesa
lempos matmenys 73cm ir 28cm
lempos pagrindo matmenys 15cm ir 22cm

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomąsias rankas, įvairių rūšių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt
Parašykite savo nuomonę