Freza nagams 35w

Nagų priežiūros prietaisai (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Parduoda . 2022-12-01. Skelbimo ID: P14865724
Kaina, €:54.90 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

35W freza nagams ACTIVE POWER JD700, JUODA

Tai prietaisas skirtas manikiūro ir pedikiūro procedūroms atlikti. Su šiuo įrankiu ne tik palengvinsite manikiūro ar pedikiūro procesą, bet ir lengviau sutvarkysite sunkiau prieinamas nago vietas, o keičiant skirtingus antgalius galėsite atlikti skirtingas nagų šlifavimo ir apdirbimo funkcijas. Frezos rankenėlė turi TWIST-LOCK funkciją su kuria lengvai pakeisite antgalį vienu judesiu. Taip pat frezą galėsite valdyti su kojiniu pėdalu (ši funkcija veikia dirbant su didžiausiomis apsukomis).

Techniniai duomenys:

35W galia
įtampa: 220-230 V / 50-60 Hz
apsukos nuo 0–30000 aps./min.
tinkamų antgalių skersmuo 2,32 arba 2,35
rankena su TWIST-LOCK funkcija
ergonomiškas dizainas
krypties kontrolės reguliatorius
greičio kontrolės reguliatorius
Komplektaciją sudaro: 1 x freza, 1 x frezos rankena, 1 x pėdalas, 1 x frezos antgalių komplektas.

PRIETAISUI SUTEIKIAMA 12 MĖNESIŲ GARANTIJA, PRIDEDAMAS LIETUVIŠKAS PRIETAISO APRAŠYMAS.

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt
Parašykite savo nuomonę