Ekspozicinis stovelis nagų lako buteliukams

Kosmetinės, lagaminai dekoratyvinei kosmetikai (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Parduoda . 2020-10-28. Skelbimo ID: P12765373
Kaina, €:22.75 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Skaidrus stovas skirtas sudėti nagų lako ar gelinio lako buteliukams. Stovas turi šešias lentynėles kuriose telpa apie 60vnt. vidutinio dydžio buteliukų. Tinka naudoti namuose, grožio salone ar parduotuvėje.
Matmenys: 36cm x 23,5 cm x 19,8 cm

Skaidrus stovas skirtas sudėti nagų lako ar gelinio lako buteliukams. Stovas turi šešias lentynėles kuriose telpa apie 36vnt. vidutinio dydžio buteliukų.
Matmenys: 22cm x 24,2 cm x 19,6 cm

Skaidrus stovas skirtas sudėti nagų lako ar gelinio lako buteliukams. Stovas turi šešias lentynėles kuriose telpa apie 24vnt. vidutinio dydžio buteliukų.
Matmenys: 18 cm x 25,5 cm x 16 cm

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA terminalais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 50eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt
Parašykite savo nuomonę