DPF FILTRŲ PLOVIMO ĮRANGA CARBON CLEAN DCS-16

Transporto, automobilių servisai, remonto paslaugos (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Parduoda . 2020-12-02. Skelbimo ID: P8863792
Veiksmas:Parduoda

DPF filtrų plovimo įranga Carbon Clean DCS-16

Carbon Clean, Didžioji Britanija

Aprašymas:

Užsikimšusio DPF valymas būdavo laiko užimantis ir daug kainuojantis procesas. Tačiau dabar, naudojant DCS-16 įranga kartu su Carbon Clean gamybos DPF ProClean Treatment skysčiu, užsikimšusį DPF filtrą galima pilnai restauruoti per itin trumpą laiką ir už itin mažą kainą. ProClean Treatment skystis taip pat apsaugos DPF filtrą po plovimo naudojantis naujausiomis Nano-Katalizatorių technologijomis.
DCS-16 sukurtas būti plačiai pritaikomu ir lengvai naudojamu, todėl universalus adapteris tiks 99% DPF modelių.
Šį įranga sukurta saugiai pašalinti visus užterštumus iš Kietųjų dalelių filtro vidaus. Filtras užkemšamas specialiu kamščiu (komplektuojamu su DCS-16) ir pripildomas PowerCleaner skysčiu. Tada filtras paliekamas stovėti 20-30 minučių. Valiklis reaguoja su filtrą kemšančiomis medžiagomis ir atpalaiduoja nuosedas ir suodžius nuo visų vidinių filtro paviršių. Tada DPF filtras prijungiamas prie DCS-16 sistemos, kuri praplauna filtą su dideliu slėgiu ir išskalauja visus užteršimus.
Atlikus valymo procedūrą su DCS-16, toliau naudojantis DPF PowerProtect skysčiu, galima prailginti DPF filtro tarnavimo laiką. Po plovimo, į DPF pro išmetimo angą pilamas PowerProtect skystis, tuo pačiu sukant filtrą, norint užtikrinti kuo pilnesnį vidaus padengimą. Skystis sugeriamas DPF filtro, taip sudaroma Nano-Katalizatorinė danga ant filtro paviršiaus. Nano-Katalizatorinė danga sumažina suodžių degimo temperatūrą (400°C vietoj 650°C) taip sulėtinant užterštumų kaupimąsi filtre ir taip pagerinant automobilio DPF valymo funkcijos efektyvumą.

Techniniai parametrai:

- Modelis: DCS-16
- Variklis: 4-6 bar kompresorius
- Valymo medžiagos: valiklis / vanduo / oras
- Veikimo metodas: Solenoidinis vožtuvas su laikmatine rėle
- Ekranas: analoginis slėgio skaitiklis
- Oro bakas: 15 l
- Matmenys: 400 x 900 x 1120 mm (plotis x ilgis x aukštis)
- Svoris: 60 kg
- Maitinimas: 220V / 60Hz
Parašykite savo nuomonę