Čiužinys kūdikių lovytėms BIO BAMBOO BABY

Čiužinukai kūdikiams iš natūralių medžiagų (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Parduoda . 2020-11-28. Skelbimo ID: P10879201
Kaina, €:103 €
Veiksmas:Parduoda
Tipas:Iš natūralių medžiagų
Būklė:Nauja

BIO BAMBOO BABY čiužinys lovytei yra pagamintas iš kuo artimesnių gamtai medžiagų - www.vaikovaikams.eu
Čiužinį sudaro HR putų poliuretanas su augaliniais aliejais, lateksas "Ocean Blue" su mikro kapsulėmis, sugerinačiomis drėgmę, ir puikia latekso perforacija, kuri palengvina oro srautų patekimą į čiužinį. Biostatinis megzto trikotažo čiužinio užvalkalas iš natūralaus bambuko viskozės.

Čiužinio arašymas
„Bio Bamboo“ čiužiniai gaminami iš kaltschaum tipo BIO putų, turinčių didelį tankį ir kietumą, gamybai naudojant atsinaujinančias žaliavas augalinių aliejų pavidalu. BIO putų plokštė (7 cm storio) vienpusiai padengta elastingu, tampriu "Ocean Blue" lateksu (3 cm). Putos gaminamos be chloro angliavandenilių (CFC) ir lakiųjų organinių tirpiklių. Didelio tankio putų įdėklas užtikrina produkto patvarumą ir optimalų stuburo palaikymą. Lateksas su silikono geliu sugeria drėgmės perteklių iš čiužinio aplinkos - apsaugo nuo prakaituotos odos jausmo, pagerina mikroklimatą ir apsaugo nuo grybelių ir pelėsių vystymosi.

Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 12 cm.

Išorinis čiužinio užvalkalas BAMBOO pagamintas iš daugiau kaip 30% bambuko viskozės. Jis yra labai patvarus ir tuo pat metu malonus liesti. Bambukas sugeria drėgmę iš aplinkos geriau nei medvilnė. Susikaupusi didelė drėgmė pernešama į aplinką mažomis dozėmis. Sugeria kvapus iš aplinkos ir lengvai pasišalina plovimo metu. Suteikia bakteriostatines savybes. Čiužinio užvalkalas sukuria nepalankią aplinką mikroorganizmams ir erkutėms veistis. Tai visiškai antialerginis užvalkalas. Galima plauti naudojant subtilaus audinio programas iki 60° C temperatūros. Megzto trikotažo sudėtis: bambuko pluoštas 31% / Pes 69%. Sertifikatai:
"Eko-Tex Standard 100" sertifikavimas.

Pastabos
Naudojimas:kūdikių lovytėse, vartotojo svoris iki 30 kg.
Čiužiniai turi dvi funkcines puses: kietoji putų pusė rekomenduojama kūdikiams iki 8–9 mėnesių ir vidutinio minkštumo latekso pusė- vaikams nuo 8 mėnesių.
Čiužino sluoksniai sujungti be klijų. Galimybė keisti putų puses, kad būtų pratęstas produkto tarnavimo laikas.

Galimybė pagaminti nestandartinių dydžių.

Putų spalva gali skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje, nepažeidžiant produkto kokybės.

Gamintojo 2 metų garantija.

Pristatome į namus.

www.vaikovaikams.eu
Mob. +37069823364
Parašykite savo nuomonę