Čiužinukai BABY COMFORT lovytėms

Lateksiniai čiužinukai kūdikiams (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Parduoda . 2020-11-23. Skelbimo ID: P10536748
Kaina, €:107 €
Veiksmas:Parduoda
Tipas:Lateksiniai
Būklė:Nauja

Čiužinys lovytėms BABY COMFORT 120x60/140x70 x 12,5 cm- aukščiausias komforto lygis.
Sudarytas iš HR poliuretano putų, kurių storis ne mažesnis kaip 5 cm, su padidintu kietumu ir vertikaliais cirkuliaciniais kanalais. Čiužinys abiejose pusėse padengtas 3 cm storio "Blue Ocean" latekso puta. Lateksas su min. 20% natūralios Hevea dervos su silikono geliu. Ekologinio standarto Euro Latex patvirtinimas. „Blue Ocean“ latekso putos yra naujoviškas lateksas, kurio paskirtis - sumažinti paviršiaus ir čiužinio temperatūrą. Reguliariai naudojant čiužinį apsaugo nuo šilumos susidarymo ir yra SIDS prevencija. Išorinis čiužinio užvalkalas yra nusegamas, padengtas antialerginiu pūkuotu neaustiniu audiniu, kurio svoris yra 100 g/m2. „Aegis Natural Care“ megztas audinys, „ Baby Medica“ (ecru ir šviesiai pilkas) čiužinio užvalkalų pasirinkimas. "Aegis Microbe Shield" technologija pagamintas čiužinio užvalkalas yra sveikas ir anti-alerginis produktas. Apsauga nuo nepageidaujamų mikroorganizmų suteikia AEGIS užvalkalui pirmenybę higieninių ir hipo-alerginių trikotažo užvalkalų gretose. Čžinio užvalkalą galima plauti iki 60° C temperatūros. „Eko-Tex Standard 100“ sertifikatas. Lateksas su Nacionalinio higienos instituto patvirtinimu. Trikotažo čiužinio užvalkalai pasirinktinai: Medica - medvilnė 40% / 60%, Aloe Green Power - 40% / pe 60% viskozė su alavijo geliu. Trikotažas su sertifikatu "SAUGU VAIKAMS".

Čiužinio lovytėms svoris apie 3,5 kg (120/60 cm) -4,5 kg (130/70, 140/70).

Aukštis apie 12,5 cm.

Čiužinyje nenaudoja klijų. Dvipusis čiužinys. Latekso plokštė gali būti trumpai veikiama karšto garo arba žemos temperatūros, pvz., šaldiklyje, valoma nuo nešvarumų.

TAIKYMAS: kūdikių lovelė, kūdikių svoris iki 40 kg, amžius 0+ mėn.

PASTABOS: dvipusis čiužinys, dvi naudingos pusės, vidutinio kietumo. Anti-alerginis produktas. Galima gaminti nestandartinių dydžių. Medicinos produktai 1 klasė.

Suteikiama gamintojo kokybės garantija.

Įsigyjame čia: www.vaikovaikams.eu
Mob. +37069823364
Info@vaikovaikams.eu
Parašykite savo nuomonę