Čiužiniai vaikams JAUNUOLIS BIO BAMBOO

Jaunuolio, vaikų viengulės lovos (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Parduoda . 2020-12-04. Skelbimo ID: P10006570
Kaina, €:190 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

„Bio Bamboo“ čiužinių linija vaiko miegui pristato natūralius produktus - www.vaikovaikams.eu.
Čiužinys JAUNUOLIS BIO BAMBOO yra elastingų, HR putų čiužinys vaikams su augalų ekstraktų priedais, unikaliu, perforuotu, pralaidžiu orui lateksu ir biostatiniu čiužinio užvalkalu, turinčiu didelį natūralių bambuko pluoštų kiekį. Tinka kiekvienai lovai ir kiekvienam rėmui.

Čiužinio pagrindą sudaro BIO plokštė (HR putų poliuretanas) be perforavimo su didelio tankio ir kietumo putomis, pagaminta naudojant atsinaujinančias žaliavas, augalinius aliejus. BIO putų plokštelė, kurios storis 10 cm (nuo 160/80 iki 90/200 dydžiams). Didelio tankio putų įdėklas užtikrina produkto patvarumą ir optimalų stuburo palaikymą. Putos gaminamos be chlorfluorangliavandenilių (CFC) ir lakiųjų organinių tirpiklių. Dydžiams nuo 160/80 iki 90/200, pnaudojamos vienpusės „Bio Climataleks“ putos su alavijo želė- 3 cm. „Latex Bio Climalateks“ su suformuotais orui pralaidžiais kanalėliais užtikrina puikų čiužinio ventiliavimą ir suteikia jam elastingumo. Lateksas su „Alavijo“ geliu ramina, tonizuoja, sudirgusią odą, turi anti-bakterinių savybių.

Trikotažo čiužinio užvalkalas sudaigstytas orui pralaidžiu audiniu. Daugiau kaip 30% kompozicijos yra verpalai, pagaminti iš bambuko viskozės. Jis yra labai patvarus ir tuo pat metu malonus liesti. Bambukas sugeria drėgmę iš aplinkos geriau nei medvilnė. Čiužinyje miego metu sukaupta didelė drėgmė pernešama į aplinką mažomis dozėmis. Bambuko viskozė yra anti-bakterinė, tai yra sukuria mikroorganizmams ir erkutėms plisti nepageidaujamą aplinką. Sugeria kvapus iš aplinkos, kurie puikiai pasišalina valymo ar plovimo metu. Galima plauti naudojant subtilaus audinio programas iki 60°C temperatūros. „Eco-Tex Standard 100“ sertifikavimas. Megzto trikotažinio užvalkalo sudėtis: bambuko verpalai - 31% / PE- 69%.

Čiužinio svoris - 10 kg (200/90).

Čiužinio aukštis iki 15 cm.

Kietumas: H2/H3.

„Motina ir vaikas“ instituto teigiama nuomonė apie šį čiužinį.

PASTABOS: kietas ir vidutinio kietumo čiužinys, dvipusis, du funkciniai įdėklai. Nezonuotas paviršius. Skirtas vaikams nuo +2 metai amžiaus ir vyresniems. Galima gaminti nestandartinius čiužinio dydžius. Čiužinio sluoksniai tarpusavyje neklijuojami klijais. Galimybė keisti čiužinio putų puses, kad būtų pratęstas gaminio tarnavimo laikas. Čiužinys pateikiamas transportavimui nesusuktas į ruloną. Rekomenduojama visų tipų lovų rėmams. Čiužinio putų spalva gali skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje, nepažeidžiant produkto kokybės.

TAIKYMAS: vaikų ir jaunimo lovos, sofos, taip pat dviaukštės lovos, vartotojo svoris iki 70 kg.

Garantija: 2 metai.

Pristatome į namus.
www.vaikovaikams.eu
Mob. +37069823364
Parašykite savo nuomonę