Automatika - valdiklis kieto kuro katilui

Šildymo katilinių įranga, dalys (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Parduoda . 2022-12-02. Skelbimo ID: P3726441
Kaina, €:22 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Įvairūs EUROSTER , Inter ELECTRONICS , TMK gamintojų termoreguliatoriai-valdikliai-automatika centrinio šildymo katilo ir/ar boilerio 1-3 siurbliams,orapūtei , trieigio vožtuvo 220 v pavarai , židiniui su vandens kontūru, granuliniam katilui valdyti kuro padavimą , orapūtę ir 1-3 siurblius ir kt. Pvz.
IE19-siurbliui , su antistop ir apsaugos nuo sistemos užšalimo f-ja ir garsiniu katilo perkaitimo aliarmu. Kaina 22 eur.
EUROSTER E11Z -kieto kuro katilo ir boilerio siurblių valdiklis . Yra apšviečiamas LCD ekranas,anti-stop , boilerio prioriteto funkcijos. Veikia kaip du valdikliai viename , du temperatūros davikliai .
EUROSTER E11W arba IE24- valdo katilo siurblį ir orapūtę.
EUROSTER E11WB arba IE26 -valdo boilerio ir katilo siurblius, orapūtės darbą ir pūtimo galingumą, IE ir TMK gali pasijungti kambario termostatas.
EUROSTER 11B- boilerio siurblio valdiklis , 2 davikliai.Palaiko nustatytą temp. boileryje , neleidžia boileriui atšalti įjungdamas ir laiku išjungdamas siurblį.
EUROSTER E11M-valdo pamaišymo vožtuvo 220 v pavarą ir reguliuojamo kontūro siurblį , galima pajungti kambario termostatą.
EUROSTER 12- trims prietaisams: pvz. recirkuliacijai , boileriui , katilo ar grindų siurbliui, programuojamas veikimo laikas, temperatūros.
EUROSTER 12M-tieigio-ketureigio vožtuvo pavarai ir siurbliui ,su lauko temperatūros jutikliu ir jungtim kambario termostatui, programuojamas veikimo laikas, temperatūros.
TMK JOKER DS3P- granuliniam- malkiniam katilui , valdo sraigtą, orapūtę, tris siurblius.Su belaidžiu kambario termostatu. Programuojamas savaitei.
IE70v1- IE70v2 granuliniam pusiauautomatiniam katilui su vienu- dviem siurbliais. Valdo sraigtą ar stūmoklinį granulių padavimą , orapūtę. Pasijungia kambario termostatas, talpos dangčio jutiklis.
IE72 v1 PID - IE72v4PID- katilo orapūtei ir 1 - 3-ims siurbliams , galima pajungti dūmų temperatūros jutiklį , kambario termostatą. Ypač geras ilgai degantiems katilams.Lietuviškas meniu.
Orapūtės ir dūmsiurbės- katilo ištraukiamieji ventiliatoriai , dūmų temperatūros jutikliai katilams .
Visi laidai ir davikliai komplekte, paprastai patys pasijungsite.Laidų ilgis pakankamas valdiklius susimontuoti gerai matomoje ir prieinamoje katilinės vietoje. Galimas laidų ilgis ir pgl. užsakymą.
Gamintojo 2 metų garantija.
Vilnius.Siuntimas į Omniva paštomatus 3 EUR , galima kurjeriu , autobusais.Parašykite savo nuomonę