Apsauginiai akiniai Bolle

Darbo apsaugos priemonės (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Parduoda . 2021-08-02. Skelbimo ID: P13873930
Kaina, €:4.62 €
Veiksmas:Parduoda
Tipas:Akių, klausos apsaugos
Būklė:Nauja

Aprašymas:
Apsauginiai akiniai BOLLE BL30 PSSBL30-408 – PATAMSINTI B-LINE yra bendrosios paskirties apsauginių akinių serija, labiausiai naudojama ir pritaikyta pramonėje. „B-LINE“ serijoje naudojama „Boll Safety“ patirtis ir kokybė. Bl30 siūlo puikų kainos ir kokybės santykį. Anatomiškai pritaikyta forma idealiai tinka daugeliui įmonių. Įrengtos angos, kurios apsunkina abiejų lęšių pusių rasojimą, BL30 suteikia ilgalaikį komfortą.
ŽENKLINIMO PAVADINIMAS: EN 166: garantuojamas minimalus apsauginių akinių atsparumas kasdieniams pavojams, įskaitant apsauginių akinių nukritimą ant žemės, senėjimą veikiamą šviesos, šilumos ar korozijos poveikį ir kt. Z87 +: gaminio atsparumas mechaniniam poveikiui – išbandytas ir patvirtinta pagal ANSI Z81.1-2015 ASS / NZS 1337.1: 2010: išbandyta ir patvirtinta pagal AS / NZS 1337.1.2010, skirta apsaugai nuo vidutinio smūgio. Smūgiui atsparus 6 mm, esant 45 m / s greičiui. F. Mažas energijos smūgis atlaiko smūgį į rutulį 6 mm 0,86 g, kai greitis 45 m / s. Maksimali akinių apsauga. T. Raidė T, iškart po mechaninio stiprumo simbolio, leidžia naudoti greitaeiges daleles esant ekstremalioms temperatūroms.

Kaina - 4.62 eur. su PVM
https://osus.lt/produktas/product/darbo-saugos-priemones/akiu-apsauga/apsauginiai-akiniai-bolle-bl30-tamsinti/

Aprašymas:
APSAUGINIAI AKINIAI RUSH + CLEAR AS / AF (RUSHPPSIG) yra pagaminti iš patvaraus polikarbonato, labai lengvi bei patogūs akiniai, papildomai turi kojeles – jos yra guminės, todėl neslysta ir puikiai tinka, bet kokiam veidui. Akiniai turi skaidrius lęšius, kurie yra pagaminti naudojant PLATINUM technologiją, t.y. ant abiejų paviršių padengta danga sukuria didelį atsparumą: įbrėžimams (1,4 cd / m²) (Anti-scratch), cheminės medžiagos patekimą į akis bei lėtina rūko atsiradimą (Anti-fog), o tai garantuoja komfortą, saugumą ir patikimumą. Lęšiai taip pat nekeičia spalvų, turi filtrą, kuris apsaugo akis 99,9 % nuo UVA / UVB spindulių.

Kaina - 9,45 eur. su PVM
https://osus.lt/produktas/product/darbo-saugos-priemones/akiu-apsauga/apsauginiai-akiniai-bolle-rush/

Aprašymas:
APSAUGINIAI AKINIAI BOLLE RUSH + (RUSHPSPSIS) tai populiariausias apsauginių akinių modelis, pritaikytas žmonėms su siauromis veido formomis. Geras matomumas bei nerasojanti ir nesibraižanti PLATINUM danga, dėl kurios lęšiai tampa ypač atsparūs įbrėžimams (1,4 cd / m2) ir atstumia cheminias medžiagas. Lęšiai taip pat yra padengti Anti-fog danga, turi UVA / UVB filtrą, kurio efektyvumas yra 99,9 %.

Kaina - 9,45 eur. su PVM.
https://osus.lt/produktas/product/darbo-saugos-priemones/akiu-apsauga/apsauginiai-akiniai-bolle-rush-small/

Pristatymas nuo 1 - 4 d.d.
PASTABA: Prieš atvykstant pas mus pasiskambinkite, kad būtume.
Tel.: +370 601 22009.
El. p.: info@osus.lt arba asmenine žinute.
Daugiau informacijos rasite www.osus.lt

www.osus.lt
Parašykite savo nuomonę