4 AHD kamerų 2MP (1080P) vaizdo stebėjimo komplektas

Vaizdo įrašymo įrenginiai (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Parduoda . 2021-06-18. Skelbimo ID: P9207280
Kaina, €:278 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

4 AHD kamerų 2MP (1080P) raiškos vaizdo stebėjimo komplektas AHD2084-M29, plastikinio korpuso kameros skirtos lauko sąlygoms, bet puikiai tinka ir montuoti viduje, reguliuojamas objektyvas 2,8-12mm.

Komplektą sudaro:
4 kanalų hibridinis vaizdo įrašymo įrenginys XVR-5304X – 1 vnt;
Hibridinės (AHD/CVI/TVI/analoginė) vaizdo kameros DI-M29-36AHD-1080P - 4 vnt;
1 T kietasis diskas(HDD), specialus vaizdo stebėjimo sistemoms;
Vaizdo signalo keitiklis ST-214 UTP5CAT kabeliui – 4 vnt;
Maitinimo šaltinis 12V 5A – 1vnt;
Maitinimo jungtis kištukas kamerai prijungti – 4 vnt;
Maitinimo jungtis lizdas nuo maitinimo šaltinio – 1 vnt.
Išsami informacija mūsų puslapyje DIGITALas.lt arba kopijuokite nuoroda: https://www.digitalas.lt/parduotuve/ahd-2-mp-vaizdo-komplektai/4-ahd-kameru-2mp-1080p-raiskos-vaizdo-stebejimo-komplektas-ahd2084-m29/

Prekės nuotraukose
Siuntimas į visus miestus
Suteikiame garantiją ir serviso paslaugas
Akcija:
Siūlomi šiuolaikiniai analoginiai komplektai prilygsta IP kamerų vaizdo kokybei, tačiau yra žymiai paprastesnės naudojime ir tiks tiek privataus kiemo, namų, kotedžo teritorijų stebėjimui, tiek mažai įmonei ar ofisui (detalesnės charakteristikos mūsų puslapyje). Komplekte yra viskas, ko prireiks (įrašymo įrenginys, kietasis diskas, vaizdo kameros, maitinimo šaltinis, keitikliai, kištukai ir lizdai)

Vaizdo stebėjimo komplektas yra paruoštas naudojimui. Papildomai Jums reikės tik įsigyti reikiamą metražą UTP5CAT kabelio bent kurioje elektros prekių parduotuvėje ir viską nesudėtingai susimontuoti(nuo įrašymo įrenginio iki kiekvienos kameros vedamas vienas UTP5CAT kabelis). Suteiksime pagalbą montuojant ir paleidinėjant sistemą todėl Jums bus nesudėtinga tai padaryti patiems. Sujungus kameras ir suderinus sistemą pagal instrukciją, jos iš karto pradės fiksuoti vaizdą ir bus saugomi įrašai. Įrašus galėsite daryti pasirinktoje zonoje nuo judesio, pagal tvarkaraštį arba nuolatos.

Užsipildžius kietajam diskui (HDD) – nauji įrašai bus daromi ant seniausių, rašymas vyksta ratu. Mes parenkame tik specialius vaizdo stebėjimo sistemoms skirtus kietuosius diskus(video surveillance), kurių tarnavimo laikas yra yra žymiai ilgesnis už standartinius diskus.

Vaizdo įrašymo įrenginio debesų technologija ir nemokama programinė įranga leis Jums labai lengvai prisijungti ir stebėti vaizdo kameras iš bent kurios pasaulio šalies iš mobilaus telefono, kompiuterio . Jums nereikės papildomai konfigūruoti maršutizatoriaus, kad galėtumėte prisijungti per internetą.
Parašykite savo nuomonę